Найбільший польський вантажний оператор PKP Cargo переорієнтовується з обслуговування важкої промисловості на інтермодальні перевезення.

PKP Cargo: Ми будемо інтермодальним оператором 21 століття

Фото PKP Cargo

Перевізник розраховує на те, що транспортування вугілля буде поступово скорочуватися. Тому PKP Cargo поставила перед собою завдання перетворитися на логістичного оператора. Переорієнтація на інтермодальні перевезення змінює призначення поточних інвестицій, про це пише REUA з посиланням на Rynek Kolejowy.
Компанія зосередиться на закупівлі відповідного рухомого складу та розбудові терміналів PKP Cargo, про це заявив президент правління PKP Cargo Чеслав Варшевич:
 – Ми хочемо здійснити це перетворення якомога швидше. Це тенденції на ринку та очікування наших акціонерів. Ми прийняли це припущення в нашій стратегії, яка є частиною інвестицій, що реалізуються з тих пір, – запевнив президент. Однією з найбільших є купівля 1200 інтермодальних платформ – найбільша така покупка в історії перевізника. PKP Cargo також замовила 5 мультисистемних локомотивів та розширює логістичний центр у Малашевичах. Близько 50% вартості кожного з цих підприємств покривається за рахунок коштів Європейського Союзу.

Окрім самого транспорту, PKP Cargo також хоче запропонувати супутні послуги своїм клієнтам. – Ми бачимо необхідність збільшити доступність наших послуг для клієнтів. З огляду на це, ми модернізуємо перевантажувальні термінали, – сказав Варшевич. Окрім великих інвестицій в інфраструктуру, президент перевізника також похвалився покращенням якості ІТ-системи. – Завдяки новій Системі управління транспортом ми інтегруємо інформацію та ефективно передаємо її споживачам, щоб вони могли відстежувати свої вантажі на кожному етапі транспорту, – повідомив він.

Про потенціал інтермодального ринку свідчить зростаюча кількість суб’єктів господарювання, що працюють на ньому з кожним роком. Постійні інвестиції в морські порти, прикордонні пункти та лінії зв’язку мають велике значення, – зазначає президент PKP Cargo. Залізниця вже є безпечним та передбачуваним видом транспорту, про що, на його думку, свідчить ситуація під час блокади Суецького каналу.

– Ми розробляємо свою пропозицію, особливо в південній Європі, відповідно до ініціативи “Три моря”. Наші інвестиції сприяють логістичній системі країни, без якої важко уявити динамічний розвиток польських компаній та конкурентоспроможність економіки, – стверджує президент перевізника.
PKP Cargo також вбачає свою місію в тому, щоб максимально отримати економічний зиск з географічного розташування Польщі та надати імпульс для розвитку економіки країни.
Нагадаємо, наприкінці 2018 року PKP Cargo Group оприлюднила свою Стратегію на 2019-2023 рр., в якій зазначалося, що група має стати лідером Європи з перевезень залізничним транспортом на Новому Шовковому шляху, а також мати лідерські позиції у сфері вантажних перевезень залізничним транспортом у так званому “Триморському коридорі” – трикутнику між Прибалтикою, Адріатикою та Чорним морем.

Рік тому президент PKP CARGO S.A Чеслав Варсевич заявив, що криза довела актуальність обраної PKP CARGO стратегії, реалізація якої передбачає перехід від перевізника вантажів важкої промисловості до європейського логістичного оператора.

Позначки: , , , ,