Вже другий рік поспіль залізнична спільнота України б’ється над дилемою: малодіяльна станція/ділянка – «зайва» чи «недооцінена» інфраструктура? Все зовсім інакше виглядає, якщо подивитися на ситуацію з точки зору підвищення пропускної спроможності залізничної мережі України та допустити до вирішення питань «вузьких ділянок» мережі  УЗ приватного інвестора.

Близько двох третин залізничних ділянок УЗ визнані малодіяльними, на частині з них вантажний рух майже відсутній. Вирішення проблеми менеджмент національної залізниці вбачає у закритті малодіяльних станцій, що в подальшому  призводить до закриття цілих напрямківі впливає на економіку регіонів.

Можливість реабілітації малодіяльних напрямків, на прикладі ділянок на кордоні України з Польщею та економічний ефект прокладення суміщеної колії від станції Рава-Руська  до станції Звержинець (РП) і приєднання до лінії LHS досліжують фахівці компанія Alfa Sp z o.o.

Докладніше про це вже 27 лютого 2019 року на конференції “Залізниці України: розвиток та інвестиції 2020”

 

Борис Ганайлюк, голова правління Alfa Sp z o.o

Ростислав Білинський, інженер Alfa Sp z o.o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема:

“Переспективи малодіяльних залізничних напрямків”

Розбудова залізничної інфраструктури на прикладі прилеглих ділянок Рава-Руського залізничного вузла. Застосуванння нової  моделі організації вантажних залізничних перевезень, як засіб залучення вантажопотоків дрібних вантажевідправників та завантаження малодіяльних залізничних напрямків

Спікери:

Ростислав Білинськийінженер  Аlfa Sp z o.o.

Борис Ганайлюк, голова правління Alfa Sp z o.o

Позначки: , , ,