12 лютого 2020 року в Київському проектному інституті “Кіївпромбудпроект” під керівництвом директора інституту Єфімчук Валерія Васильовича, відбулася нарада з питання розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) високошвидкісної залізничної магістралі Одеса – Західний кордон України в рамках транспортного коридору Китай – ЄС.

В обговоренні цього стратегічного для України питання, взяли участь представники провідних проектних організацій, таких як інститути “Гіпротранс” і “Діпромісто” ім. Ю.Н. Білоконя, керівництво Асоціації “Вісокошвідкісні магістралі”, представники інженерно-вишукувальних та інших будівельних організацій.

В результаті доповідей представників інституту “Діпромісто” ім. Ю.Н.Белоконя і Асоціації “Вісокошвідкісні магістралі” були запропоновані можливі напрямки прокладки залозою дороги з урахуванням вантажного і пасажирського потоків.

Окремо було обговорення питань прогнозування можливих потужностей об’єктів виробничого призначення, необхідність в яких виникне при експлуатації залізничної магістралі.

За результатами наради було прийнято рішення про розробку протягом наступних 10 днів інститутом “Діпромісто” ім. Ю.Н.Білоконя трасування залізничної магістралі Одеса – Західний кордон України з подальшим її поданням Замовнику, Асоціації “Вісокошвідкісні магістралі”.

У найближчій перспективі, намічено створення проектного Консорціуму, до якого увійдуть проектні організації, України, ЄС і КНР, наприклад CREEC і ін.

Для економіки України, проект ВСМ приверне до $ 30 млрд. Інвестицій з можливістю виробництва високошвидкісного рухомого складу в Україні, спільно з CRRC ZELC на рівні не нижче 75% локалізації.

Цей перший глобальний проект за весь період незалежності України, забезпечить роботою не менше 500 тис. Робочих місць з 20 галузей економіки національної економіки.

При цьому, в фінансово-організаційну модель проекту ВСМ, з огляду на міжнародний характер проекту, Асоціація ВСМ має намір ініціювати з / пл на середньоєвропейському рівні для всіх його учасників.

Крок за кроком до csm в Україні.

12 лютого 2020 р. Зустріч з розвитку доцільності навчання (Тео) під керівніцтвом директора Інституту Єфімчук Василя Васильович, провела Зустріч з розвитку доцільності навчання (Тео) швідкісної допомоги. залізнична лінія Одеса – Західний кордон України в рамках транспортного коридору Китай-ЄС.

Представник провідніх проектних ОРГАНІЗАЦІЙ, таких як встанови “Giprotrans” та “Giprod” імені Сиреті Білоконя, управління Асоціацією “Вісокошвідкісні шосе”, представник інженерних та дослідніцькіх та других будівельних ОРГАНІЗАЦІЙ взяли участь у обговоренні цього стратегічного питання. для України.

В результате доповідей представителей Інституту “Гіпроград” імені Ю.н.белоконя та Асоціації “Visokošvidkísní Highway” предложили Можливі напрямки укладання залізних доріг з урахуванням вантажних та пасажирських потоків.

Відбулася окрема дискусія про прогнозування можлівої потужності виробничих об ‘єктів, Які будут необхідні во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ залізнічної Лінії.

За підсумкамі зустрічі, Було вірішено розвіватіся в течение Наступний 10 днів Інститут “Гіпроград” залізнічної Лінії Одеса – Західний кордон України з подалі поданих замовника, Асоціації “Вісокошвідкісні шосе”.

Найближче годиною планується создать проект консорціум, до которого будут включать проектні организации, Україна, ЄС та Китай, например, крек ТОЩО.

Для економіки України проект csm пріваблює до $ 30 млрд. Інвестиції з можлівістю виробництва швідкісного мобільного складу в Україні, разом з – zelc на Рівні НЕ менше 75% локації.

Цей перший глобальний проект за весь период незалежності України забезпечен роботи не менше 500 тисяч. Вакансії від 20 секторів економіки национальной економіки.

Водночас, у фінансовій та організаційній моделі csm проекту, з Огляду проекту, csm асоціація має на меті ініціюваті з / pl на центральному європейському Рівні для всіх его учасников.