Сьогодні під час відкриття II Міжнародної виставки «RAIL EXPO 2018» відбулося нагородження переможців «Ukrainian Rail Award» – реалізовані проекти, що мали найбільший вплив на залізничну галузь України.

В номінації «Проект року» нагороду «Ukrainian Rail Award» отримала Індустріальна група УПЕК. Шляхом відкритого голосування її було обрано переможцем за проект “Розробка та виробництво інноваційних касетних підшипників TBU 1520 для букс вагонів підвищеної місткості“.

Віктор Гуков, директор залізничного дивізіону ІГ УПЕК:

Перемога в номінації «Проект року» підтверджує лідерство УПЕК в залізничній галузі. Нашою продукцією залізничного напрямку на виставці «RAIL EXPO 2018» цікавляться представники з України, Індії, Грузії, Білорусії, Польщі, з якими ми будемо продовжувати налагоджувати партнерство 

Підшипниковий вузол TBU HARP 1520 призначений для установки під адаптери вантажних вагонів із навантаженням від осі на рейки 25 тонно-сил.

Максим Красніков,  технічний директор ІГ УПЕК:
Міжремонтний пробіг підшипникового вузла становить 800 тис. км при гарантійному терміні експлуатації до 8 років, забезпечуючи при цьому свою працездатність і енергоефективність при низьких температурах до -60º С. За результатами ресурсних випробувань, які ми проводили в акредитованому випробувальному Центрі, підшипники TBU 1520 ( 150х250) показали відповідність найвищим світовим стандартам, як за надійністю, зносостійкості, так і по енергоефективності.

Друге місце у групи компаній ТІС за проект “Запуск регулярних контейнерних поїздів з/до порту Южний“, що мав значний вплив на розвиток залізничної галузі України.

Щотижня з ТІС курсують регулярні контейнерні поїзди до Києва, Харкова, Дніпра і Тернополя. Це дозволяє одночасно збільшити обсяги і швидкість перевезення контейнерних вантажів і суттєво розвантажити автомобільні дороги. Останні два роки ТІС приділяє велику увагу розвитку залізничної інфраструктури та розвитку контейнерних перевезень.

 

 

Третє місце у онлайн-голосуванні отримало ПАТ “Укрзалізниця” за проект “Запуск нового Бескидського тунелю“, що дозволив збільшити вантажопотік у напрямку західних кордонів держави та зворотно. Із часу запровадження регулярного руху через новозбудований Бескидський тунель вантажопотік зріс порівняно з обсягами перевезень старим одноколійним тунелем. Новозбудований Бескидський тунель ліквідував єдине вузьке місце V Критського міжнародного транспортного коридору, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України (Трієст—Любляна—Будапешт—Братислава—Ужгород—Львів) та далі на схід, оскільки старий Бескидський тунель залишався єдиною одноколійною дільницею на всій його довжині у 1595 км.

Двоколійний Бескидський тунель має стратегічне значення для України, оскільки за маршрутом, на якому він розташований, перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 40 % транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи. Відтак його спорудження не лише стало серйозним кроком на шляху до інтеграції транспортної мережі України в європейську транспортну систему, а й суттєво сприятиме підвищенню інвестиційного клімату в регіоні та Україні загалом.

Нагадаємо, що відкриття новозбудованого двоколійного Бескидського тунелю, який розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, відбулося 24 травня 2018 р. Будівництво об’єкта було розпочато в листопаді 2013 р. Загальна вартість проекту «Будівництво Бескидського тунелю» становить 3 млрд грн, з яких 2,2 млрд грн — кредитні кошти, надані Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) й Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та 0,8 млрд — власні кошти Укрзалізниці.

#UKRAINIAN_RAIL_AWARD
#RAIL_EXPO_AWARD