Які стратегії виживання та розвитку в умовах низьких орендних ставок обирають оператори вагонного парку? Якими бачать подальші сценарії розвитку подій та якими будуть наслідки цінових війн УЗ – всі ці питання ми поставили Даріусу Закараускасу, генеральному директору BGS Rail Group.

Компанія BGS Rail  – українська дочірня компанія литовської Baltic Ground Services (BGS), що не так давно вийшла на український ринок, пропонуючи в довгострокову оренду вантажні вагони. З серпня 2020 року в зв’язку з падінням ставок на оренду компанія прийняла рішення вести самостійну діяльність з оперування вагонами. Спершу компанія розпочала оперувати 250 напіввагонами, але з нового року збиралась більш активно брати вагони в оренду у інших власників.

Чи змінились плани компанії у зв’язку з суттєвим падінням ставок та відчутним профіцитом вагонного парку? Що є конкурентною перевагою на сучасному вагонному ринку?

Запрошуємо вас до обговорення цих питань 25 лютого на конференції Залізниці України: розвиток та інвестиції – 2021

Тема виступу:

Вагонний бізнес в умовах низьких орендних ставок

Спікер:

Даріус Закараускас,

генеральний директор BGS Rail Group 

 

Для участі у конференції потрібна

Довідка

Станом на вересень 2020 року BGS Rail здавала в довгострокову оренду – 1400 піввагонів, 80 критих вагонів і 500 зерновозів. Всього компанія володіла парком в 2230 вагонів різних типів.