Відкриття ринку перевезень та впровадження приватної тяги перетворять залізницю на бізнес, що стане вигідним для всіх учасників перевізного процесу. За ринкових умов процес перевезень вантажів залізницею стане взаємовигідним – УЛБК.

Ілюстративне фото

ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» (УЛБК) увійшла до числа учасників пілотного проєкту з доступу приватних локомотивів до інфраструктури загального користування, який нині готує Міністерство інфраструктури України спільно з Укрзалізницею та Укртрансбезпекою.

На відміну від більшості учасників пілоту УЛБК не є власником вантажної бази, проте у своєму розпорядженні має 14 магістральних тепловозів 2М62 та планує збільшити власний локомотивний парк у майбутньому. Компанія розраховує стати першим комерційним оператором тяги і реалізувати успішний бізнес-проєкт на залізниці.

Як розповів REUA технічний директор УЛБК Володимир Крот, у компанії амбітна мета – створити потужного приватного перевізника залізничного транспорту та покращити стан локомотивного парку в Україні шляхом модернізації наявних локомотивів і будівництва нових локомотивів.

За його словами, на першому етапі діяльності УЛБК надаватиме власні локомотиви для перевезення вантажів залізницею, забезпечуючи кращий сервіс обслуговування клієнтів і ритмічність роботи з перевезення вантажів клієнтів.

Володимир Крот, технічний директор УЛБК:

Успішність бізнес-проєкту на залізниці базується на чітких правилах реалізації проєкту, їх дотриманні та взаємовигідних умовах реалізації проєкту. Наразі бізнес хоче гарантовано, вчасно та ритмічно перевозити більше вантажів залізницею і ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» має на меті задовольнити це бажання.

Про клієнтоорієнтованість з точки зору приватного залізничного перевізника

Те, що давно декларує велика компанія, до снаги здійснити початківцю, який лише виходить на ринок і бореться за кожного клієнта. Тож своїми конкурентними перевагами приватний перевізник визначив організацію кращого сервісу для клієнтів, індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, ритмічність роботи по перевезенню вантажів клієнтів.

Ми прагнемо надати клієнту комплексну послугу перевезення вантажу залізничним транспортом відповідно до його потреб. Або ж, за бажанням клієнта, це можуть бути послуги використання локомотива з/без локомотивною бригадою, оренда локомотива, маневрова робота локомотивами компанії тощо, – пояснює В. Крот.

Сьогодні ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» вже має попередні домовленості з кількома зерновими, хімічними, цементними та вугільними компаніями. Наразі УЛБК займається організацією перевезення вантажів власними локомотивами на ділянках Південно-Західної та Львівської залізниць.

Повне інтерв’ю Володимира Крота читайте на ресурсі «Вантажні перевезення в Україні».

Нагадаємо, нещодавно в Укрзалізниці визнали, що відкриття ринку перевезень та впровадження приватної тяги вигідні ремонтним заводам УЗ. Приватна тяга створить платоспроможний попит на послуги локомотиворемонтних підприємств Укрзалізниці. Член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш вважає, що зацікавленість приватних компаній свідчить про потенціал росту для ремонтних заводів компанії.

 

 

Позначки: ,