Про максимальну експлуатацію наявної залізничної системи говоримо з Михайлом Кравченком, керівником служби залізничної логістики компанії Kernel Holding S.A.

Kernel Holding S.A. одним з перших оцінив переваги маршрутизації. Ще два роки тому холдинг розпочав перевезення вантажів маршрутами. Там, де не вистачало власного вантажопотоку, залучав партнерські відправки, організувавши ступеневі маршрути. Згодом холдинг взяв участь у пілотному проєкті з РРМП, оскільки запорукою конкурентоспроможності українського зерна вважає швидку доставку. В українських реаліях це можна зробити завдяки руху маршрутних поїздів за розкладом. Та чи було досягнуто нормативного графіку руху та бажаної швидкості доставки в РРМП?

Запрошуємо і вас до обговорення цих питань 25 лютого на конференції Залізниці України: розвиток та інвестиції – 2021

Тема виступу:

Як покращити операційну модель залізничної системи?

Спікер:

Михайло Кравченко,

Керівник служби залізничної логістики компанії Кернел

  Для участі у конференції потрібна

Ми попросили Михайла Кравченка проаналізувати досвід впровадження графікових поїздів та їх вплив на залізничну мережу, визначити недоліки та переваги структурованої системи, зробити висновки щодо:

  • Небезпеки тотального впровадження РРМП
  • Пріоритетність руху
  • Якість планування та диспетчеризація при РРМП
  • Гнучкість у межах горизонту планування
  • Нормативи та реальні експлуатаційні умови переміщення вагонів, простою під навантаженням…
  • Вартість маршрутних відправок за графіком – як стимулювати обсяг і регулярність вантажовідправок
  • Як збільшити горизонт планування вантажовідправок

Компанія постійно вивчає європейський досвід маршрутизації, ниток графіку та довгострокове планування, впроваджує автоматизацію та діджиталізацію планування та управління залізничними перевезеннями.