Захист клієнтів Укрзалізниці від дій монополіста
Скільки питань виникає у клієнтів УЗ при роботі з національним залізничним перевізником:
- закрили станцію відправлення як малодіяльну, що робити?
- крадіжки з вагону під час слідування зі станції відправлення до станції прибуття, в УЗ пропонують застрахувати відповідальність перевізника, а своєї зони відповідальності не помічають…
- введено конвенцію, порушено терміни поставки, невчасно поданий вагон, немає локомотиву, накладено штрафні санкції…
…і так аж до безконечності. Оскаржувати дії монополіста мало охочих, оскільки вибір залізничних перевізників вкрай обмежений і вже завтра чи післязавтра доведеться звертатися до тієї ж УЗ.
Чи варто клієнтам УЗ захищати свої права, у який спосіб це зробити, чи буде сформовано справді незалежний регулятор для вирішення спірних питань на транспорті, – відповоді на ці запитання отримаємо вже 27 лютого 2019 року.
“Захист клієнтів Укрзалізниці від дій монополіста”
– тема доповіді на конференції “Залізниці України: розвиток та інвестиції 2020”
Спікер:
Дмитро Очколяс,
провідний юрист Interlegal – компанії, що надає юридичні послуги та супроводжує учасників транспортного процесу з 1995 року. Він приведе кейси з власної практики захисту прав клієнтів УЗ, а також рекомендації щодо унормування стосунків у майбутньому.
Спільно з Дмитром Очколясом досліджуємо потенційні виклики у стосунках з УЗ за умов лібералізації залізничного ринку. Представник Interlegal зробить ретельний аналіз зареєстрованих у ВРУ законопроєктів “Про залізничний транспорт” № 1196-1 та “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту” №2699.
Позначки: доповідь, спікер